Дитячий клуб

У нашому комплексі найменших іменинників вітає мешканець країни дивовижних пригод – бурундук Оззі.

Щирі обійми, яскраві емоції, подарунки, фотосесія на добру згадку з Особливим Гостем  Оззі запам’ятається Вашій дитині ще надовго.

Посеред мальовничого лісу, наповненого кришталево-чистим повітрям, жив собі один мудрий старець на ім’я Озій. Людиною він був щирою та доброю. Озій допомагав бідним і знедоленим, завжди приймав у своїй затишній маленькій хатинці подорожніх і, особливо, турбувався про дітей. Він майстрував для них з дерева іграшки та готував гостинці з лісових ягід.

І було у цьому лісі казкове чарівне озеро. Кажуть, що всі, хто приходив до нього, наповнювався здоров’ям та радістю.

Одного разу зустрів мудрець Озій на березі озера маленьку заплакану дівчинку. І, як годиться, обдарував гостинцями та іграшками, щоб утішити. Дівчинка зраділа, пригостила старця червоним яблуком та пішла геть. Дідусь, спробувавши те соковите яблуко, вмить перетворився на бурундука, бо не дівчинка це була, а злий лиходій-розбійник.

Засумував Озій, бо вже не міг дарувати людям радість, а злий розбійник пселився у хатинці старця. Чарівне озеро покрилось смутком, бо ніхто не приходив більше до нього. Так тривала багато років.

 

Озеро ставало все меншим та кривішим. Лихому розбійнику це не сподобалось і він пішов шукати кращого місця. В мальовничий ліс та, хоч і криве озеро, почали знову приходити люди, щоб сповнитись радістю, старець Озій зрадів та все ж так і залишився бурундуком, якого всі називали Оззі.

І досі місце, яке оповите турботою та гостинністю, де зароджуються щирі почуття та розділяється радість з ближніми, де завжди лунає дитячий сміх, а щастиві емоції та яскраві моенти залишаються в пам’яті назавжди, називають «Кривим Озером». Озеро тут чарівне, природа мальовнича і бурундук Оззі досі дарує дітям гостинці та іграшки. І всі повертаються сюди знову і знову….

 

 

 

Який же відпочинок без сувеніру на згадку?

Особливо, якщо він корисний, якісний та з улюбленим героєм усіх наших діток – Оззі. На полиці нашої сувенірної лавки Ви можете придбати:

Дитяча футболка з бурундуком Оззі

Ексклюзивний подарунок для найменших на добру згадку про бурундука Оззі, мешканця Країни дивовижних пригод у Кривому Озері.
250 ₴

Брендована чашка з Оззі

Брендована чашка з Оззі для дітей та з логотипом відпочинкового комплексу для дорослих, щоб спогади про відпочинок у Кривому Озері зігрівали Вас щодня протягом чаювання.
170 ₴

Надувні нарукавники

Нарукавники з Оззі для безпечного плавання діток в басейні.
₴190

Набір для творчості

Розмальовка життєвих історій Оззі та олівчики
80 ₴

Іграшка Оззі

Ручна робота, точна міні-інтерпретація нашого казкового героя - Оззі, на добру згадку про яскраві моменти зустрічі з улюбленцем усіх діток.
750 ₴
Забронювати номер

 

Ваше ім"я (обов"язково)

Ваш e-mail (обов"язково)

Тема

Повідомлення

×
Book a room

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

×
Заказать номер

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

×
Передзвонити мені

 

Ваше ім*я (обов*язково)

Ваш телефон(обов*язково)

×

×