Твій літній відпочинок за містом

Територія Криве Озеро. PooL

Переваги

Територія Криве Озеро. PooL є чудовим місцем для проведення літнього сімейного відпочинку чи дозвілля у дружній компанії. Басейний комплекс працює щодня (у сонячні дні) з 10:00–20:00. Відпочинок на території Криве Озеро. PooL входить у вартість проживання у готелі. Для гостей, які не проживають у готелі, працюємо за попереднім онлайн бронюванням або за наявністю вільних місць.

Забронювати

Територія Криве Озеро. PooL включає:

• Басейн для дорослих з підігрівом
• Басейн для дітей з підігрівом
• Джакузі
• Соляна купель
• Територія релаксу з гамаками
• Кальяни
• Бар
• Аквааеробіка
• Спортивний басейн

Басейн

Басейн для дорослих площею 160 кв.м, глибиною 1.4 м, розташований серед хвойного лісу, є відмінною локацією для відпочинку за містом у спекотні літні дні. Унікальною перевагою басейну є надсучасна автоматична технологія очищення води без додавання рідкого хору та система підігріву до 28°C.

Територія тотального релаксу

Джакузі

Розташоване під відкритим небом, просторе джакузі площею 25 кв.м, глибиною 1.1 м й температурою води +33°C є унікальним місцем повного розслаблення. Завдяки глибокому та інтенсивному впливу теплої води здійснюється масаж усього тіла.

SPA під відкритим небом

Соляна купель

Маленька частинка справжнього теплого моря на території Криве Озеро. PooL – соляна купіль з високою концентрацію морських солей і температурою води +37°C. Відпочинок у соляній купель допомагає зняти стрес, викликаний щоденними клопотами, позитивно впливає на шкіру й покращує загальний стан здоров’я.

Акварозваги для найменших

Дитячий басейн

Для наймолодших відвідувачів Криве Озеро. PooL передбачено спеціальний дитячий басейн з водними гірками площею 72 кв.м, глибиною 0.55 м й температурою води +28°C. Для додаткових розваг – окремий дитячий куток і заняття з аквааеробіки.

Продовження відпочинку на території Криве Озеро. PooL

На території Криве Озеро.PooL є літній снек та коктейль-бар, де кожен відвідувач може посмакувати свіжоприготовлені закуски та прохолодні коктейлі.

Додатковими розвагами на території Криве Озеро.PooL є аквааеробіка для дітей та дорослих, настільний теніс та релакс на території з гамаками.

Запрошуємо на відпочинок!

Криве Озеро. PooL +38 (099) 333 15 15