Природна краса і розкіш у Криве Озеро

Твоє весілля за містом

Переваги

Криве Озеро – це початок нової яскравої історії вашого подружжя і втілення найзаповітніших мрій про ідеальне весілля

Забронювати щасливу дату

Унікальними перевагами організації весілля у Криве Озеро є:

• Локація: відпочинковий комплекс Криве Озеро розташований неподалік Львова, у самому серці хвойного лісу, а його візитною карткою є однойменне озеро з мальовничим краєвидом. Це місце є ідеальною, природно красивою локацією для незабутнього весільного дня
• Вишуканий і елегантний бенкетний зал Event Hall
• Можливість комфортного заселення гостей у готелі
• Майданчик для весільних церемоній з живою аркою на території готелю
• Кваліфікований менеджмент з багаторічним досвідом

Організація весілля

Мрієте про невелику затишну весільну церемонію чи плануєте гучне весілля, яке запам’ятається усім гостям? Кожне весілля унікальне і ми докладаємо всіх зусиль, щоб запропонувати найкращі умови святкування вашого особливого дня.

З моменту бронювання дати весілля команда досвідчених професіоналів Криве Озеро тісно і з великою увагою до деталей співпрацюватиме з вами, щоб втілити у життя всі ваші плани щодо проведення весілля. Все, що потрібно – впустити нас у свої мрії!

Наші

Зали

Image

Event Hall

Весільні бенкети відбуваються у залі для урочистих подій Event Hall, що розрахований на комфортне розміщення до 220 осіб. Елегантний дизайн у світлих тонах вдало підкреслює атмосферу світлого весільного дня, а при бажанні наречених стає чудовим полем для найсміливіших декорацій.

Усі моменти організації весільного бенкету, зокрема меню, адаптуються відповідно до смаків наречених у тісній співпраці з шеф-кухарем та менеджером ресторану Asparagus. Вони надають парі цінну інформацію та індивідуальні пропозиції щодо бенкетного меню.
У готелі

Проживання

Кожна казка має свій щасливий кінець

А що може бути кращим за комфортний відпочинок у просторих та елегантних номерах готелю Криве Озеро у шлюбну ніч? Потіште себе та своїх гостей гарним сном, а вранці – розкішним сніданком у ресторані Asparagus.

Зробіть Криве Озеро місцем проведення вашого весілля – свято створення вашої сім’ї запам’ятається вам і вашим гостям лише незабутніми моментами!

У Криве Озеро

Весільні історії