Ресторан “Колиба”

РЕСТОРАН УКРАЇНСЬКОЇ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КУХНІ ПОВНІСТЮ ПОБУДОВАНИЙ З НАТУРАЛЬНОГО ДЕРЕВА...

Ресторан української та європейської кухні повністю побудований з натурального дерева у вигляді двоповерхової колиби ,загальною вмістимістю близько 120 чоловік.
Навколо ресторану розміщені чарівні альтанки, з вмістимістю від 6 до 25 чоловік.Особливої уваги заслуговує альтанка з каміном всередині і вмістимістю до 40 чоловік.


Вишукана кухня, професійне обслуговування і чудовий настрій Вам забезпечені в унікальній атмосфері соснового лісу.Тут з любов’ю та турботою відтворено настрій української оселі, який дозволить по-справжньому відпочити від шаленого ритму міського життя та повсякденних турбот.


Меню ресторану відображає смаки наших постійних гостей та очікування потенційних відвідувачів. Широкий вибір салатів та закусок, перші страви, страви з мангалу, а також страви приготовлені на вертелі – це мала частка того, що запропонує Вам ресторан «Колиба». Також ми можемо запропонувати банкетні страви для полегшення Вашого вибору при замовленні вечірок.


Завітайте до нас провести приємний вечір,скуштувати смачних страв,насолодитись відпочинком в гармонії з природою .
Замовити столик Ви зможете   за телефоном +38 067 333 16 16


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/martini/domains/kryveozero.com/public_html/wp-content/themes/kryve/single-portfolio.php on line 45
Забронювати номер

 

Ваше ім"я (обов"язково)

Ваш e-mail (обов"язково)

Тема

Повідомлення

×
Book a room

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

×
Заказать номер

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

×
Передзвонити мені

 

Ваше ім*я (обов*язково)

Ваш телефон(обов*язково)

×

×